Homeopatie
Léčebná metoda založená Samuelem Hahnemannem v 18. století. Principem léčby je „Similia similibus curantur“ – podobné léčí podobné. Podáním správného homeopatického léku se v organizmu nastartují ozdravné procesy.

V posledních několika letech používám ve své praxi nejvíc Inspirující homeopatii.


INSPIRUJÍCÍ HOMEOPATIE

Holandský homeopat Dr. Tinus Smits odhalil, že různé stránky lidské bytosti jsou úrovněmi a mohou být léčeny jedna po druhé. Na individuální úrovni potřebuje každý svůj individuální (konstituční) lék, ale na univerzální úrovni je možno použít jen několik málo léků.

Univerzálních úrovní je sedm:
1. nedostatek sebevědomí
2. citové problémy
3. problémy s inkarnací
4. nedostatečné hranice
5. stará traumata
6. problém viny
7. problém duality

Tento způsob léčby nazval Tinus Smits Inspirující homeopatie z několika důvodů. Inspirující pochází z řeckého výrazu pro spirálu – můžeme ho chápat jako vyjádření procesu pronikání spirály do vlastního centra, ke svému Já, ke své duši. Inspirující znamená také vdechující a připomíná nám tak první akt v našem fyzickém životě, který musíme vykonat po svém narození a který je současně aktem přijetí našeho fyzického stavu a potvrzením ochoty učit se na tomto světě prostřednictvím zkušeností. Inspirující znamená také obdařený vnitřním Já a spojený s vesmírem, v harmonii s celkem.

Cesta ke svobodě
CZ
/ EN Home Homeopatie Odblokování
na principu
kineziologie
Akupunktura Kraniosakrální terapie Ceník O mně
KONTAKT:

MUDr. Kateřina Drábková

Poradna osobního rozvoje Cesta ke svobodě

Mobil: 733 579 141

e-mail:
homeokatka@seznam.cz
Website powered by
DFM2HTML
the easy to use Website Editor