Homeopatie
Léčebná metoda založená Samuelem Hahnemannem v 18. století. Principem léčby je „Similia similibus curantur“ – podobné léčí podobné. Podáním správného homeopatického léku se v organizmu nastarují ozdravné procesy.

V posledních několika letech používám ve své praxi nejvíc Inspirující homeopatii.


INSPIRUJÍCÍ HOMEOPATIE

Holandský homeopat Dr. Tinus Smits odhalil, že různé stránky lidské bytosti jsou úrovněmi a mohou být léčeny jedna po druhé. Na individuální úrovni potřebuje každý svůj individuální (konstituční) lék, ale na univerzální úrovni je možno použít jen několik málo léků.

Snad každý homeopat se ve své praxi setkal s tím, že dobře vybraný homeopatický lék, který poměrně dlouho pacienta zlepšoval po všech stránkách, najednou přestal působit. A homeopat nenachází jiný lék, který by předepsal. Je to tím, že pacient přešel ze své individuální úrovně na úroveň univerzální.

Univerzálních úrovní je sedm:
1. nedostatek sebevědomí
2. citové problémy
3. problémy s inkarnací
4. nedostatečné hranice
5. stará traumata
6. problém viny
7. problém duality

Tento způsob léčby nazval Tinus Smits Inspirující homeopatie z několika důvodů. Inspirující pochází z řeckého výrazu pro spirálu – můžeme ho chápat jako vyjádření procesu pronikání spirály do vlastního centra, ke svému Já, ke své duši. Inspirující znamená také vdechující a připomíná nám tak první akt v našem fyzickém životě, který musíme vykonat po svém narození a který je současně aktem přijetí našeho fyzického stavu a potvrzením ochoty učit se na tomto světě prostřednictvím zkušeností. Inspirující znamená také obdařený vnitřním Já a spojený s vesmírem, v harmonii s celkem.

Cesta ke svobodě
Home Homeopatie Odblokování
na principu
kineziologie
Reconnection Kraniosakrální terapie Literatura Ceník Přátelské weby O mně
KONTAKT:

MUDr. Kateřina Drábková

Poradna osobního rozvoje Cesta ke svobodě
Nezamyslova 639/16
128 00 Praha 2

Mobil: 733 579 141

e-mail:
homeokatka@seznam.cz
Website powered by
DFM2HTML
the easy to use Website Editor