Akupunktura
Součást klasické čínské medicíny. Napichování akupunkturních bodů na určitých drahách působí znovuobnovení správného toku energie. Akupunktura pomáhá léčit téměř jakékoli potíže mimo rakoviny. Využívám ji zejména u bolestivých stavů, jako jsou bolesti v zádech i v jiných částech těla.
Reconnection
Reintegrační léčení. Návrat k vesmírné léčivé energii. Tuto "léčbu" objevil americký chiropraktik Dr. Eric Pearl (viz jeho kniha Reconnection). Klient se položí oblečený na záda na lehátko, zavře oči a pouze vnímá svoje tělo. Energie proudí z Vesmíru přes ruce "terapeuta" ke klientovi. Klient má nejrůznější pocity (někdy také necítí nic, ale i to je v pořádku). Jedno propojení trvá obvykle kolem 30 minut. Optimální jsou tři propojení během jednoho týdne. V klientovi se nastartuje proces přijímání vesmírné energie, který běží dál...Posílání reconnection na dálku:

Klient se doma pohodlně položí, zavře oči a naladí se na přijímámí energie. Domluvíme se na určitou hodinu, kdy začnu posílat energii. Po uplynutí 30 minut klient ještě cca deset minut leží (nebo už spí:-)). Tato terapie je silná zejména u klientů, kteří již u mě někdy byli na reconnection nebo na kraniosakrální terapii. U nových klientů potřebuji fotografii.
Cesta ke svobodě
Home Homeopatie Odblokování
na principu
kineziologie
Reconnection Akupunktura Kraniosakrální terapie Ceník O mně
KONTAKT:

MUDr. Kateřina Drábková

Poradna osobního rozvoje Cesta ke svobodě
Nezamyslova 639/16
128 00 Praha 2

Mobil: 733 579 141

e-mail:
homeokatka@seznam.cz
Website powered by
DFM2HTML
the easy to use Website Editor